Digital Eclipse, de uitgever van deze bundel, heeft kosten noch moeite gespaard om een mooie bundel van talloze games te maken. Ze zijn zelfs zover gegaan dat ze zes compleet nieuwe games toe hebben gevoegd, in de geest van de klassiekers die Atari al zo lang geleden zelf heeft gemaakt.
Een voorbeeld van een dergelijke game is Swordquest: AirWorld. Atari heeft drie delen van de Swordquest-serie uitgebracht, maar het beloofde vierde deel is er nooit gekomen. Fans kunnen nu eindelijk, na veertig jaar, de serie uitspelen en zo het Swordquest-avontuur afronden.
Vanaf 11 november is Atari 50: The Anniversary Celebration verkrijgbaar op de Xbox- en PlayStation consoles, de Nintendo Switch en op de PC via Steam.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie