De game waar ik het over heb, is Holy Valkyrie EXS-TiA: Concerto 2. Zoals je al kan raden aan de hand van de naam, is dit het vervolg op Holy Valkerie EXS-TiA: Concerto 1, al verschijnen beide games op dezelfde dag. En daar zijn goede redenen voor.

Here we go again
De makkelijkste is dat de games niet lang zijn. Net als Concerto 1 is Concerto 2, als je er niet voor kiest het slechte pad op te gaan, ongeveer twee uur lang. Ditmaal volgen we echter niet Haruno, maar de andere EXS-TiA die we in Concerto 1 tegenkwamen. Iedereen zag van mijlenver aankomen wie dit was, maar om er zeker van te zijn dat we geen verrassingen verpesten, zal ik geen namen noemen.
Op de andere hoofdpersoon na, is de game feitelijk hetzelfde. Hetzelfde artwork, dezelfde karakters en dezelfde opzet. Monsters teisteren de mensheid en moeten worden vernietigd, zelfs als de twee hoofdpersonen er verschillende redenen voor hebben. Belangrijker is echter wat er gebeurt als die monsters hun handen op je krijgen.

Kies voorzichtig
Tijdens elk conflict komt er een moment dat jij als speler een keuze moet maken. Maak je de (overduidelijke) juiste, dan gaat het verhaal verder en is er niets aan het handje. Maak je de verkeerde? Dan volgt een 18+ scène waarin het monster zich op de jonge vrouw uitleeft. En dat is de focus van deze game. Al het andere is een excuus om je die scenes voor te schotelen.
Conclusie:
Net als Concerto 1 is Concerto 2 een excuus om een bepaalde kink voor te schotelen verder niets. Spreekt die je niet aan, dan ga je hier niets kunnen vinden om de aankoop de moeite waard te maken.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie