De nieuwe titel van ontwikkelaar Visual Concepts speelt zich af in Bricklandia. Bricklandia, of Steenlandië zoals het in de Nederlandse editie wordt genoemd, is een leuk uitziende fictieve wereld, die bestaat uit straten om doorheen te racen met jouw bolide. Daar blijft het echter niet bij, want je kunt er tevens voor kiezen om deze wereld off-road te verkennen en het is zelfs mogelijk om met je boot over het water heen te scheuren. Een vermakelijke mix aan manieren om jezelf te verplaatsen en wedstrijden aan te gaan.
Met het grootste gemak
Deze voertuigen zijn met gemak te besturen en dat komt doordat er eigenlijk niet zoveel game mechanics zijn. Je kunt door bochten driften, wat een snelheidsboost oplevert. Verder kun je jouw voertuig door de lucht laten springen met de springknop en dat waren de mechanics eigenlijk al wel. De zeer beperkte opties die je hierin hebt zorgen er wel voor dat de game van uitgever 2K door een breed publiek gespeeld kan worden, echter beperkt dit voor de gamers met meer ervaring de uitdaging. Iets dat ik persoonlijk enorm mis tijdens het spelen van deze titel.

Gelukkig kent LEGO 2K Drive voorwerpen die je op kunt pakken. Dit is zoals we dit kennen van de Mario Kart-franchise, maar inmiddels ook tal van andere kart racers. Het verschil zit hem echter in het feit dat je bij de meeste items kunt zien wat je op gaat pakken, tenzij je door een vraagteken heen rijdt. Dat is jammer, aangezien je zo het verrassingselement uit het voorwerp systeem haalt.
De spelwereld
De wereld van LEGO 2K Drive is er eentje uit de categorie open wereld games. Buiten de hoofdmissies tref je er tal van zijmissies. Deze lopen uiteen van het verrijden van een race tot het voltooien van kleine opdrachtjes. Gemiddeld duren deze een minuutje. Veel van deze uitdagingen zijn vermakelijk, echter zijn er ook een aantal aanzienlijk minder leuk, maar welke dat zijn is waarschijnlijk persoonlijk. Zo zijn er missies waarbij je over een gebouw moet springen of bepaalde objecten moet verzamelen. Er is zelfs een missie waarbij je met jouw LEGO-bolide het gazon mag maaien.











Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie