Alienware, de gaming brand van Dell, heeft een oplossing bedacht, waarmee je PC-games op meerdere apparaten binnen je netwerk kunt streamen. Het systeem draagt de naam Concept Nyx. Volgens Alienware wordt het hierdoor mogelijk om een spel te spelen op bijvoorbeeld je PC of telefoon en vervolgens verder te spelen op je TV.
Concept Nyx draait vanaf een lokaal systeem en streamt de games vervolgens via je thuisnetwerk. Het gaat hierbij niet om een Cloud oplossing, waardoor de bandbreedte hoger is en de latency lager ligt. Dit zorgt eveneens voor kortere reactietijden, waardoor je geen last hebt van de nadelen die cloud gaming bieden.
Verder laat Alienware weten dat het in de toekomst mogelijk moet zijn om tot vier verschillende games naar één TV te streamen en deze vervolgens in split screen te spelen.
Nieuws
Alienware introduceert Concept Nyx en maakt casten van games een stuk eenvoudiger
Door Stefan van den Broek
0
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie
Reacties laden...