Easter eggs zijn een populair dingetje geworden. Veel ontwikkelaars maken er dan ook gebruik van en stoppen via deze manier verwijzingen naar andere games in hun game of verwijzingen naar eerdere of komende games binnen een franchise. De jongens en meisjes die zich bezighouden met Watch Dogs houden er ook van.
Eerder werd een 'character trailer' vrijgegeven waarin verschillende personages werden voorgesteld. Op de onderstaande afbeelding, afkomstig uit de eerdere trailer, zien we T-Bone. T-Bone heeft een flink aantal games op zijn bureau staan. De games die we herkennen zijn Assassin's Creed II en Far Cry 3.
Animation Director Colin Graham wist direct te vertellen dat de exemplaren die je ziet legale versies zijn, maar dat T-Bone van CD-hoesjes houdt.
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie