Er zit een derde deel voor de Battlefield: Bad Company-franchise aan te komen. Dat maakte Lars Gustavsson, creatieve directeur bij DICE, bekend tijdens een Battlefield 4-event. We zullen echter nog even geduld moeten hebben.
Hoewel we een volgende aflevering in de populaire Battlefield: Bad Company-reeks mogen verwachten, zal het nog niet voor meteen zijn. Uitgever Electronic Arts heeft namelijk de opkomende DICE-titels al vastgelegd voor de komende maanden. Battlefield: Bad Company zit er nog niet tussen.
Lars Gustavsson, creatieve directeur bij DICE, vertelde daarover:
Een nieuwe Bad Company is iets wat we echt willen maken. We zijn de Battlefield-reeks gestart met '1942' en hebben vervolgens best wat slagvelden afgelopen. Bad Company was een creatieve verademing voor ons. Het was een manier om te tonen dat we ons niet al te serieus moeten nemen. Er moet zeker een nieuwe telg in deze reeks komen. Op dit ogenblik zijn al onze middelen echter geïnvesteerd in Mirrors Egde 2 en Star Wars: Battlefront.
In augustus wist EA nog te vertellen dat het in de toekomst tussen drie FPS-reeksen zal afwisselen, namelijk: Battlefield, Titanfall en Battlefront. Daaruit kunnen we afleiden dat de volgende Battlefield-titel wellicht ‘Battlefield: Bad Company 3’ wordt.
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie