Electronic Arts heeft naar meerdere Origin-gebruikers een e-mail gestuurd met een uitnodiging om deel te nemen aan de alfatest van TitanFall. De alfatest van TitanFall wordt gespeeld op de Xbox One. De game verschijnt op 13 maart voor Xbox One, Xbox 360 en PC.
In het begin dachten veel mensen nog dat het om een scam zou gaan. EA heeft echter via EA Customer Support aangegeven dat de e-mail echt zijn en er daadwerkelijk een alfatest gaat plaatsvinden. Wanneer is nog niet precies bekend. Gamers die zich opgeven, krijgen te zien dat in een korte tijd een beperkt aantal spelers een code en instructies zullen ontvangen. Of het deelnemen aan de alfatest voor mensen in de Benelux ook mogelijk is, is ook niet duidelijk aangezien de Xbox One hier nog niet verschenen is. EA Benlux heeft over deze kwestie nog geen commentaar gegeven.
Ook wanneer je geen e-mail hebt ontvangen, lijkt het mogelijk te zijn om je op te geven. Wanneer je op deze link klikt, wordt je doorgestuurd naar de TitanFall-website. Na het inloggen met je Origin-account kun je je opgeven voor de test waarna je het bericht te zien krijgt dat binnenkort een beperkt aantal mensen een uitnodiging zullen ontvangen.
Het feit dat het om een alfatest gaat, is ook redelijk merkwaardig. TitanFall verschijnt namelijk over minder dan twee maanden. Het zou daarom logischer zijn als het om een betatest zou gaan. Allemaal vragen waar Respawn Entertainment geen antwoord op lijkt te hebben. Twaalf uur geleden antwoordden zij namelijk nog op Twitter dat er nog geen betatest aangekondigd is.
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie