Ken Levine, oprichter van studio Irrational Games en bedenker van BioShock en BioShock: Infinite, heeft laten weten het graag wat rustiger aan te gaan doen zodra BioShock: Infinite in de winkels ligt. Dit liet hij weten in een interview met gameswebsite InsideGamer.
InsideGamer vroeg Levine wat hij van plan was na het afronden van Infinite. Levine antwoordde hierop dat hij graag wat 'gas terug wil nemen' en evaluerend terugkijken op zijn eerdere projecten. Hij vertelde dat hij sinds de oprichting van Irrational Games in 1997 daar nooit tijd voor heeft gehad.
Ook liet de BioShock-bedenker wat meer weten over Infinite zelf. Hij sprak onder andere over de belangrijke rol van religie en muziek in het spel. "Ik ben zelf niet religieus, maar hierdoor werd het introduceren van religieuze elementen des te interessanter. Het was moeilijk voor mij om in te zien hoe mensen zo opgeslokt worden door hun geloof".
Ook vertelde de man dat muziek een belangrijke rol weggelegd; waar BioShock het vooral moest hebben van haar ambiance-geluiden en haar geluidseffectjes, heeft BioShock een grotere soundtrack die ook vaker primair te horen zal zijn. BioShock verschijnt 26 maart 2013. Het spel werd recent nog een maandje uitgesteld, met als gegeven rede dat het team 'simpelweg meer tijd nodig heeft',
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie