De allereerste DLC voor Bioshock Infinite wordt waarschijnlijk morgen aangekondigd. De creatieve directeur van ontwikkelaar Irrational Games, Ken Levine, hintte daarnaar met een tweet.
“Opgewonden over morgen” luidde de tweet van Irrational Games’ Ken Levine. Dat korte berichtje is de bron van heel wat speculatie over de mogelijke aankondiging van DLC voor BioShock Infinite. Eerder had de creatieve directeur al gezegd dat er eind juli meer informatie zou komen over de downloadable content voor de first-person shooter.
De uitgever van BioShock Infinite, 2K Games, loste in februari dat er aan drie stukken DLC voor de game wordt gewerkt. De content zou nieuwe personages, verhaallijnen en vaardigheden brengen. Daardoor zou BioShock Infinite nog wat extra uurtjes spelplezier bij krijgen.
Ben jij benieuwd naar de DLC voor Bioshock Infinite?
Laatste artikelen

Nieuws
Bekijk hier de nieuwste trailer voor SHUTEN ORDER
door Peter Beckers

Nieuws
Bouw er lustig op los in Construction Crew
door Peter Beckers

Nieuws
Dit geweer mag je wel gewoon bij je dragen!
door Sil Hendriks

Artikel
Vraag aan de redactie: Battlefield 6 of Black Ops 7?
door Stefan van den Broek

Review
Super Mario Galaxy 1 + 2
door David Dejaeghere
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie