Laden...
Nieuws

Creative director AC3: "Focus op games van hoog budget maakt industrie kapot"

0

In een presentatie van Alex Hutchinson, creative director van Assassin's Creed III, op de Game Developer's Conference, vertelde hij over zijn toekomstbeeld van de gamesindustrie. De man maakte het statement dat de AAA-games van vandaag de dag dit type games schade zou kunnen doen.

Hij besprak twee verschillende potentiele toekomstbeelden voor de industrie. In de ene draait de industrie enkel nog om games die zich enkel richten op het zoveel mogelijk geld uit de consument persen. In het tweede beeld raken ontwikkelaars verzeild in een race om de grootste en grafisch beste games. 

Hutchinson verwoord zijn statement zonder er doekjes om te draaien: "Wij zien dit als een min of meer kankerachtige groei", vertelt hij. "In mijn ogen moeten games mensen onderwijzen, vermaken, en artistiek zijn. Het moet niet gaan om een gigantisch budget en het binnenharken van zo'n groot mogelijke winst.

De speech van de man is ietwat opmerkelijk vanwege het feit dat de Assassin's Creed-serie, waar hij al sinds het begin aan meewerkte, vaak wordt gezien als een uitgemolken serie. 

 

Reacties (0)

Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers

Plaats een reactie

Reacties laden...