Vandaag hield Sony een presentatie voor de Japanse investeerders en analisten. De presentatie betrof de financiële aspecten van het bedrijfsleven, waaronder de PlayStation 3 en 4 verkopen.
Onderdeel van de presentatie was het feit dat Sony Computer Entertainment een zelfstandig orgaan is en niet vertrouwd op de marketing en verkoop structuur van Sony Corporation.
Kenichiro Yoshida deelde dat de PlayStation 4 en de bijbehorende netwerkservice soepeltjes werden gelanceerd, maar dat de PlayStation 3 verkoop eerder afnam dan werd verwacht, wat onder andere voor het verlies heeft gezorgd welke vandaag bekend werd gemaakt. Dat verlies is echter ingecalculeerd en is zelfs beter dan werd wat verwacht.
Yoshida vertelde dat hij denkt dat Sony een jaar voor de launch van een nieuw platform, Sony een goede start had gemaakt. De verkoop via de netwerkservice liep op tot 200 biljoen yen. Sony heeft daarentegen nu te maken met het overzien van de kosten welke komen met het grote aantal nieuwe gebruikers.