Tijden veranderen. Vroeger was Lara Croft een rondborstige heldin die met gemak tientallen badguys en beesten omlegde, terwijl we Lara vandaag de dag kennen als een jongere en kwetsbaardere dame. Vandaag werd bekend dat de nieuwe film van de serie ook deze kant op gaat.
Dit heeft de Noorse regisseur Roar Uthaug verteld in een interview met IGN. Hij zegt de game uit 2013 als inspiratie te hebben gehad om een Tomb Raider-film te maken met een meer menselijke kant van Lara Croft. Hij benadrukt hierbij dat hij sinds het eerste deel uit 1996 de games speelt en ook nog eens ervaring heeft met sterke vrouwelijke karakters in zijn eerdere films.
Wat dat betreft hoeven we dus niet bang te zijn dat de film gemaakt wordt zonder enige kennis van de franchise. Helaas is er nog niets bekend over wie Lara Croft speelt en wanneer de film uitkomt. Daarvoor is het wachten op een aankondiging van Warner Bros.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie