Rugzakken in games, zo vaak zie je ze niet gecombineerd. Sinds kort is er echter een game waarbij de protagonisten een rugzak meezeulen. Je hebt het waarschijnlijk al ontdekt via de titel, maar inderdaad, het gaat over The Last of Us en dan met name de rugzak van goedlachse Joel. Deze rugzak kan namelijk worden gekocht, waardoor je je eigen 'apocalyps-backpack' hebt.
Joel gebruikte zijn rugzak om items in op te bergen en wapens aan te hangen. Een multifunctionele tas die tegen een stootje kan. The Vigilante bedacht dit ook en besloot de rugzak van Joel na te maken en deze ter verkoop aan te bieden. Deze rugzak kost $185, maar dan heb je ook wat! Bovendien zijn er maar 100 van gemaakt, wat dit ongetwijfeld omdoopt tot een gewild verzamelaarsobject.
Ben jij nieuwsgierig geworden, klik dan hier om een reservering te plaatsen, zodat je deze op 28 augustus 2013 toegezonden krijgt. Een rugzak verkoopt zichzelf niet, daarom zijn er aantal kenmerkende 'features' van de rugzak op een rij gezet:
- Made of high quality material, this backpack is durable enough for your daily use!
- The canvas itself has been stress tested and made to last. It is also water resistant and can take a beating.
- This backpack includes two outer zipper pockets, a snap pocket at both sides making it very useful and convenient!
- All of the stress points on this bag are double stitched giving it extra strength.
- Two front straps made of high quality leather that snap (Not Buckle) closed securing the large main compartment and making it easy to load on the run!
- A large main compartment designed to meet your travel needs! (15″ Laptop Pocket Included)
- Perfect for traveling, hiking, camping, Running…..ESCAPING!! etc
Verder bevat deze rugzak nog de volgende extra’s:
- 1 x Post Apocalypse Survival Bag
- 1x That Vigilante Sticker pack
- 1x Bonus Limited Item (Only Included with the first 20)