Bethesda heeft bekend gemaakt dat Doom een open bèta krijgt die loopt van 15 tot en met 18 april. Ook maakten ze bekend dat de game drie DLC-pakketten krijgt, plus andere gratis updates.
Vorig weekend was er nog een gesloten bèta gaande, maar voor iedereen die deze heeft gemist is er 15 april nog een kans. Met de modi Team Deathmatch en Warpath en de twee maps Heathwave en Infernal is de content van de bèta dan ook exact hetzelfde. In Warpath moeten spelers per team constant delen van de map capturen en verdedigen, wat gecombineerd met de snelle gameplay flink wat reactievermogen vergt.
Ook is de Season Pass voor 39,99 euro aangekondigd, die drie betaalde DLC's van los 14,99 euro zal bevatten. De eerste komt al deze zomer en bevat nieuwe maps, armor een wapen en een speelbare demoon. De gratis updates die Bethesda uit gaat geven zijn toevoegingen aan de level-editor en nieuwe modi voor de multiplayer.
Op 13 mei kunnen we aan de slag met Doom op de PC, Xbox One en PlayStation 4.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie