Over twee dagen brengt EA Star Wars: Battlefront uit en Blake Jorgensen, de Chief Financial Officer van de uitgever, heeft gezegd dat ze meerdere Star-Wars games zullen gaan maken.
Hij geeft hierbij expliciet aan dat ze de huidige en toekomstige Star Wars-films als inspiratiebron nemen, maar nooit een traditionele film-game zullen maken. Ook zullen de toekomstige niet per se shooters zijn en uitkomen op de consoles en PC, want EA wil namelijk ook ander soort games maken voor onder andere mobiele platformen. Wel gaan ze één of meerdere vervolgen maken in de Battlefront-serie.
Dit alles is onderdeel van een deal tussen EA en Disney, die maar liefst tien jaar duurt. Aangezien er nog een hoop spin-offs en volwaardige Star Wars-films staan gepland, zijn we nog lang niet klaar met de serie.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie