Over de reboot van de Resident Evil-films was al bekend dat regisseur Johannes Roberts terug wil keren naar de eerste twee games in de serie. Niet enkel qua setting en karakters, maar ook qua toon. Maar hoewel dat natuurlijk makkelijk gezegd is, spreken daden luider dan woorden.
Dat men echter de daad bij het woord voegt, blijkt uit een viertal foto's die nu circuleren op Twitter en waarop de S.T.A.R.S.-helikopter en ogenschijnlijk Spencer Mansion te zien zijn. Dit garandeert natuurlijk geen goede film, maar het geeft in ieder geval hoop.
Our First Look at what appears to be the Spencer Mansion + NEW photos of S.T.A.R.S. helicopter from the upcoming #ResidentEvil Movie Reboot! #ResidentEvilMovie #ResidentEvilReboot pic.twitter.com/ULNsAbk1fQ
— RESIDENCE of EVIL (@ROEnetwork) November 19, 2020





Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie