DICE zou op het punt staan om een Community Test Environment te lanceren voor Battlefield 4. Dat platform moet het volgens The Escapist mogelijk maken voor de ontwikkelaar om betere en meer directe feedback te krijgen over de FPS.
Als sinds zijn lancering wordt Battlefield 4 geteisterd door bugs en issues. Helaas zijn die tot op heden nog niet allemaal verholpen. DICE zou daarom volgens insiders van plan zijn om een Community Test Environment (CTE) op te starten.
Deze CTE zal gebruikmaken van een aparte game client en Battlelog, zodat een maximum aan feedback en data ook automatisch kan worden verzameld. DICE is daarbij vooral geïnteresseerd in hoe ze de netcode van hun shooter kunnen optimaliseren
Dit testplatform zou vandaag in de VS gelanceerd worden voor de PC-versie van Battlefield 4. Deelname zou ook beperkt zijn tot een select aantal Premium-gebruikers.
Laatste artikelen

Nieuws
Marvel Rivals verwelkomt diens eerste PVE-mode
door Sil Hendriks

Nieuws
SWAPMEAT is nu beschikbaar in Early Access
door Sil Hendriks

Nieuws
Nieuwe Vigor stream staat geheel in het teken van Halloween
door Sil Hendriks

Nieuws
5000 Steam-games verdienden dit jaar minder dan $100
door Louis Demuynck

Nieuws
Schildmaid MX komt volgende maand uit op consoles en PC
door Peter Beckers
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie