Dat velen onder de indruk zijn van Sony’s Next-Gen-console, de PlayStation 4, is algemeen nieuws. Nu heeft Linus Blomberg, ontwikkelaar van de Just Cause-reeks, ook gesteld diep onder de indruk te zijn van de PS4. Sony’s Next-Gen zou volgens hem PCs nog lang overklassen qua prestaties.
Sony zal blij zijn met een ambassadeur als Blomberg. De medestichter van Avalanche Studios, de ontwikkelaar van Just Cause, heeft niets dan lof voor de PlayStation 4. Tijdens een gesprek met GamingBolt.com noemde hij de console de perfecte combinatie tussen mobiel en console gaming. Ook de sociale netwerk functies van de PS4 krijgen de wind mee van Blomberg. Het meest verrassende stukje lof voor de Next-Gen kwam er met de opmerking dat “de PS4 de meeste PCs zal overklassen op het vlak van prestaties” dankzij zijn 8GB RAM, volgens de ontwikkelaar.
Terwijl de hype rond de PS4 wordt aangewakkerd, wachten wij ondertussen af tot de eerstvolgende details over Sony’s PlayStation 4 ons bereiken.
Laatste artikelen

Nieuws
Sony zelf heeft het eindelijk over de PlayStation 6
door Sil Hendriks

Nieuws
We weten eindelijk meer over het verhaal van Code Vein II
door Sil Hendriks

Nieuws
Wizard101 is nu gratis speelbaar op consoles
door Sil Hendriks

Nieuws
Spike Chunsoft gaat lekker met de kortingen!
door Peter Beckers

Nieuws
LAPIN komt eindelijk uit op de PlayStation
door Peter Beckers
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie