Laden...
Nieuws

Kerst komt naar Call of Duty: Vanguard en Warzone met onder andere gratis multiplayer en cadeaus

Door Stefan van den Broek
0

Op 17 december begint het evenement, waarbij beloningen zijn vrij te spelen. Festive Fervor loopt door tot aan het nieuwe jaar. Verder bevat het nieuwe modi en evenementen.

Armageddon is de modus die tijdelijk speelbaar is in Vanguard. Spelers moeten zoveel mogelijk care packages verzamelen, terwijl zij een gebied verdedigen. Gedurende deze periode bevatten deze care packages kerstcadeaus.

Warzone zal eveneens in het teken staan van kerst. De recent verschenen map Caldera wordt hiervoor in kerstsferen gehuld, met onder andere kerstbomen. Spelers die in de buurt van deze kerstbomen blijven hebben de kans dat zij een kerstpakket ontvangen, met daarin diverse wapens.

Als klap op de vuurpijl is de multiplayer van Call of Duty: Vanguard vanaf donderdag tot volgende week dinsdag gratis te spelen.
 

           

Reacties (0)

Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers

Plaats een reactie

Reacties laden...