Niet zolang geleden verscheen er een nieuwe behind the scenes video van Gran Turismo 7, waarin bedenker van de gamereeks Kazunori Yamauchi aan het woord kwam. Nu hebben uitgever Sony Interactive Entertainment en ontwikkelaar Polyphony Digital weer een behind the scenes video van de game online geplaatst.
Dit keer gaat het om een video met de naam ‘Collector’. Op het nieuwe beeldmateriaal zien we heel wat unieke (race)auto’s passeren. Van een Nissan tot aan een oude Ferrari, auto’s in alle soorten en maten zijn te zien. De video vertelt ons verder dat Gran Turismo 7 maarliefst meer dan vierhonderd auto’s bevat.
Gran Turismo 7 verschijnt 4 maart op PlayStation 4 en PlayStation 5. Degene die een 25th Anniversary Edition van het spel aanschaffen krijgen beide versies van de game. Mensen die een PlayStation 4-variant aanschaffen kunnen deze voor 9,99 euro upgraden naar een PlayStation 5-exemplaar.
Je mist nu XP & voortgang
Verdien XP door te reageren op "Meer dan vierhonderd auto's maken hun opwachting in Gran Turismo 7"
+5 XP
Per artikel gelezen
+50 XP
Voor daily login
Level up & exclusieve giveaways
Join Discord community
Laatste artikelen

Artikel
Vraag aan de redactie: Welke non VR game zou jij heel graag in VR willen spelen en waarom?
door Doeke Kleppe

Nieuws
De uitgever van Tunic en Night in the Woods geeft aan dat TikTok GenAI ads toont zonder hun toestemming
door Peter Beckers

Artikel
Column: Kun je stress verminderen met cozy games?
door Natascha Huijs

Nieuws
Je kunt alsnog eindelijk de Hinox Monster Medal scoren in The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
door Sil Hendriks

Nieuws
Square Enix teaset nieuwe NieR: Automata
door Sil Hendriks
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie