Mogelijk krijgt Assassin's Creed later in 2013 nog een nieuwe DLC, met als hoofdthema piraten.
Vorige week dook er een vaag gerucht op, en gisteren werd een wederom iets vernomen. Iemand op internet community-website Reddit heeft gezegd dat hij in een café verscheidene mensen zag werken aan een reclamepitch voor een Assassin's Creed 3-DLC.
De DLC zou Black Flags gaan heten. In Black Flags zul je naast Connor ook een Britse marinier kunnen bespelen, die Connor moet arresteren. De DLC zou zich dus verder concentreren op de zeegevechten die we in AC3 al langs zagen komen.
Het gerucht van vorige week beweerde een ander Reddit-lid informatie over Assassin's Creed 4 te hebben gezien bij een vrouw die voor hem aan een presentatie voor Black Flags werkte. Beiden bronnen zijn niet volledig betrouwbaar, maar de mogelijkheid is er zeker.
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie