Er is genoeg te melden rond Grand Theft Auto V de laatste dagen. Afspraken met retailers? Check. Een musical over GTA V? Check. Mannelijkheid in GTA V? Check. Nieuwe afbeeldingen? Check. Een reclame voor de fitness? Cheeeeeeeeeeeeeck. Nieuwe personages? Che.. ? Wat? Inderdaad, nieuwe personages!
Een kleine week is het enige wat tussen de gamers en GTA V in staat. Vanaf dinsdag 17 september kunnen we aan de slag met de game om er voorlopig ook niet meer mee te stoppen. De release is erg dichtbij, waardoor de reclameberichten zich ophopen rondom de game. Een aantal van deze berichten zullen het wachten echter niet vergemakkelijken.
Er is namelijk een nieuwe postercampagne omtrent GTA V opgedoken. Op deze posters zien we vijf nieuwe personages, welke alle ongetwijfeld een rol zullen spelen in de singleplayer van de game. Met een beetje geluk zijn deze personages heerlijk uniek, wat we eigenlijk wel verwachten van Rockstar.
GTA V heeft ondertussen zo'n $265 miljoen gekost aan ontwikkelings- en marketingskosten. Grote vraag is dan ook wanneer Rockstar winst maakt. Een week na de release? Twee weken? Vijf dagen? We zullen snel te horen krijgen hoeveel GTA V Rockstar heeft opgebracht, nadat de game uit is.