We wisten al dat er op N7-day meer informatie naar buiten zou komen over Mass Effect: Andromeda. Deze trailer hint er echter naar dat we de game al sneller zullen gaan spelen dan verwacht.
Aan het einde van een inspirerende speech over de mensheid die verder gaat dan de Melkweg, kunnen kijkers zich opgeven voor het Andromeda Initiative. Rekruten de zich opgeven zullen vanaf 7 november benaderd worden via e-mail met de eerste info, trainingsmogelijkheden en beloningen hiervoor.
Het lijkt er dus op dat het gaat om meer dan een vervelende nieuwsbrief, en wellicht zelfs een speelbare demo of bèta. Deze week is de game ook voor het eerst speelbaar voor journalisten op het PlayStation 4 Pro-evenement, dus ook dit zou er iets mee te maken kunnen hebben.





Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie