Mede-oprichters van Criterion, Alex Ward en Fiona Sperry, hebben besloten om Criterion te verlaten en een nieuwe studio op te richten. De studio is vooral bekend om het ontwikkelen van Need For Speed: Hot Pursuit en Burnout Paradise.
In 2004 werd de studio opgekocht door EA. Zij bedanken de mede-oprichters nu voor de inspanningen die zij hebben verricht en wensen hun geluk in de toekomst. Tegelijkertijd bevestigen zij ook het bericht dat Alex en Fiona uit de studio zijn gestapt. Er wordt echter geen reden gegeven waarom de mede-oprichters de studio hebben verlaten.
In september bestond Criterion nog uit zo'n zestien werknemers. Zij zouden op het moment aan het werken zijn aan een nieuwe game voor de next-gen consoles. Wat voor game dit gaat worden is nog niet bekend, het is echter wel duidelijk dat het geen Need For Speed-game gaan worden. De werknemers gaven namelijk al eerder aan dat zij niet voor de rest van hun leven aan Need For Speed-games willen werken.
Veel werknemers van Criterion zijn inmiddels verhuist naar de EA-studio Ghost Games. Die studio is verantwoordelijk voor de recent uitgebracht Need For Speed Rivals. Waarschijnlijk zal Ghost Games dus in de toekomst gaan werken aan nieuwe Need For Speed-games.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie