Phil Spencer van Xbox heeft op Twitter een aantal interessante dingen laten weten over de toekomst van Xbox. Zo gaat hij naar Japan om te overleggen over meer Japanse games, zal Scorpio waarschijnlijk oude games beter afspelen en weet hij niet wanneer Black Ops II backwards compatible wordt.
Toen een fan via Twitter vroeg of er meer Japanse games naar de Xbox One zullen komen, gaf hij aan dat hij binnenkort naar Japan gaat om te praten met ontwikkelaars. ‘Ik zal volgende week in Japan zijn om te praten met third-party ontwikkelaars. Het was fantastisch om Final Fantasy XV op Xbox te hebben, maar ik weet dat mensen willen dat ik meer breng.’’
Ook vroeg iemand naar de ervaring van oudere games voor Project Scorpio. Spencer antwoordde daarop: ‘’Onze games, oude en nieuw, moeten laten zien waarom iemand voor Scorpio zou kiezen. Ik ben erg tevreden over de progressie die we daarin maken.’’
Tot slot praatte de man over backwards compatibility. Black Ops II blijft een populaire game, maar helaas is er nog geen bericht over wanneer deze beschikbaar wordt. De lijst van volgende week ziet er volgens hem wel goed uit.
Nieuws
Phil Spencer over oude games voor Scorpio, meer Japanse games en backwards compatibility
Door Jacco Peek
0
Laatste artikelen

Nieuws
Er komt een tweede Galaxies Showcase
door Sil Hendriks

Nieuws
Banner of the Maid is de volgende Super Rare release
door Sil Hendriks

Review
Atelier Resleriana: The Red Alchemist & the White Guardian
door Sil Hendriks

Nieuws
BALL x PIT is een roguelike brick breaker en is nu beschikbaar
door Sil Hendriks

Nieuws
Prijswinnend sci-fi-avontuur komt volgende maand naar PlayStation 5 en Xbox Series X|S
door Sil Hendriks
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie