Nintendo kondigde tijdens de afgelopen E3 haar nieuwe console aan en Sony en Microsoft zullen ongetwijfeld ook gaan komen met nieuwe systemen. Hoewel beide bedrijven nog niets hebben aangekondigd, is de geruchtenmolen al wel aan de gang.
Foxconn en Pegatron Technology zijn twee bedrijven die onderdelen gemaakt hebben voor de PlayStation 3. Bronnen binnen deze bedrijven hebben gemeld dat de productie van nieuwe PlayStation 4-onderdelen aan het eind van het jaar van start zal gaan.
Daardoor zou de PlayStation 4 in 2012 al uitkomen. Het schijnt zelfs dat er maarliefst 20 miljoen exemplaren voor het eerste jaar verscheept zullen worden. Echter blijft het een gerucht, dus we moeten nog even afwachten.