Gisteren kondige Sony aan dat de PlayStation VR 399 euro gaat kosten en dat hij in oktober dit jaar uit zal komen. Vandaag voegde het bedrijf daar aan toe dat het apparaat ook alle bestaande en toekomstige PlayStation 4-games kan afspelen.
Dit is mogelijk via de Cinematic Mode, die simpelweg games en films afspeelt op het 5,7 inch-scherm in de headset. Nu is dat niet helemaal waar, want er wordt namelijk een bioscoopscherm gepresenteerd dat in verhouding 2,5 meter breed is. Andere features, zoals het kijken van livestreams en de mediaspeler, zullen ook ondersteund worden.
Daarnaast heeft Sony een speciale versie van Star Wars: Battlefront aangekondigd. Deze game zal dus in first-person gespeeld kunnen worden, mits je ook een PlayStation Camera en Move hebt. Andere games die eraan komen zijn Gran Turismo: Sport, Ace Combat 7, RIGS, Tekken 7 en meer.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie