In deze game trekt een groep journalisten een metropool in die is overspoeld door monsters. Werk samen en maak mooie beelden om zo een nieuwe loonstrook veilig te stellen. Maar let op dat je zelf niet in de krant komt te staan, zo ergens bij de overlijdensberichten.
Wie in The Headliners wil duiken, kan dat nu via Steam doen met korting. Om de release van het spel te vieren, is de prijs tot 6 februari met 20% verlaagd. Je betaalt hierdoor € 6,23 in plaats van € 7,79.
Let op: GameQuarter schrijft dit bericht in de hoop zijn lezers te wijzen op voor hun interessante game(-gerelateerde) aanbiedingen. Deze inhoud wordt niet gesponsord door KAFI of Valve, noch zijn die op de hoogte gebracht van het bestaan van dit bericht.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie