GameQuarter
Inloggen
GameQuarter logo
  • Content

    Nieuws

    Gaming nieuws en updates

    Reviews

    Game beoordelingen

    Previews

    Vooruitblik op nieuwe games

    Artikels

    Columns, lijstjes en andere

  • Community & Media

    GameQuarter Podcast

    Onze wekelijkse podcast

    Gamebar Podcast

    Podcast van onze Gamebar-vrienden

    Discord

    Chat met de community

  • Over Ons

    Werken Bij

    Word onderdeel van het team

    Auteurs

    Ontmoet onze schrijvers

Resident Evil: Requiem en complete versies van Biohazard en Village komen native naar Switch 2
  1. Home
  2. Nieuws
Nieuws

Resident Evil: Requiem en complete versies van Biohazard en Village komen native naar Switch 2

Capcom's horrorhits deze keer zonder cloud streaming

Door David Dejaeghere
13/9/20255 maanden geleden
20

Nintendo en Capcom hebben tijdens de recente presentatie een opmerkelijke aankondiging gedaan die Switch bezitters jarenlang hebben gewacht. Resident Evil: Requiem komt op 27 februari 2026 naar de Switch 2 en wordt vergezeld door de Gold Editions van Resident Evil 7: Biohazard en Resident Evil Village.

Je mist nu XP & voortgang

Verdien XP door te reageren op "Resident Evil: Requiem en complete versies van Biohazard en Village komen native naar Switch 2"

+5 XP

Per artikel gelezen

+50 XP

Voor daily login

Level up & exclusieve giveaways
Join Discord community
Gratis account & XP verdienenJoin Discord

Het bijzondere hieraan is dat alle drie de titels volledig native op de hardware draaien zonder de cloud streaming beperkingen die de originele Switch versies plaagden. Voor spelers die eerder gefrustreerd raakten door inputvertraging en verbindingsproblemen is dit fantastisch nieuws. De trailer toont beelden die verrassend dicht bij de console versies lijken te komen al zullen er ongetwijfeld concessies zijn gemaakt voor de draagbare hardware.

De vraag blijft natuurlijk hoeveel grafische offers Capcom heeft moeten brengen om deze ambitieuze ports werkelijkheid te maken. De iOS versies van Resident Evil 7 en Village geven ons mogelijk een voorproefje van wat we kunnen verwachten met verminderde textuurkwaliteit en vereenvoudigde schaduweffecten maar behoud van de kernervaring. Wat de trailer wel duidelijk maakt is dat de atmosfeer en spanning intact blijven ondanks mogelijke technische beperkingen. Het feit dat spelers nu de complete trilogie op één draagbaar apparaat kunnen ervaren zonder afhankelijk te zijn van een internetverbinding opent de deur voor een heel nieuwe groep horror fans. Met deze drie zware titels op dag één bewijst Nintendo dat de Switch 2 serieus mikt op de hardcore gamer markt terwijl het de draagbare roots van het platform respecteert.

Auteur

David Dejaeghere avatar
David Dejaeghere

Directeur-Hoofdredacteur

Delen

Laatste artikelen

Schedule I
Artikel3 uur geleden

Column: Schedule 1 is zelf misschien geen drugs, maar wel verslavend

door Peter Beckers

PlayStation Plus Cover
Nieuws13 uur geleden

Dit zijn alle games die deze maand naar de PlayStation Plus Game Catalog komen

door Sil Hendriks

PlayStation Plus Cover
Nieuws14 uur geleden

PlayStation Plus Premium is nu een heel stuk goedkoper

door Sil Hendriks

Mina the Hollower
NieuwsGisteren

Speel vanaf nu de demo van Mina the Hollower op de PlayStation 5

door Peter Beckers

Ubisoft Cover
NieuwsGisteren

Ubisoft rapporteert een sterk financieel rapport

door Mario Heurter

Bekijk alle artikelen →

Reacties (0)

Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers

Plaats een reactie

Reacties laden...

GameQuarter.be - Gaming Nieuws, Reviews & Previews

Het Nederlandse gaming platform voor het laatste nieuws, uitgebreide reviews en exclusieve previews van je favoriete games.

Volg ons:

Partners & Links

Headliner.nlGameQuarter PodcastGamebar PodcastDiscord Server

Ontwikkeld door

Creative Crowd logoCreative Crowd
Privacyverklaring•Gebruiksvoorwaarden

© 2026 GameQuarter.be. Alle rechten voorbehouden.