Ontwikkelaar Roll7, bekend van Not a Hero en OlliOlli, werkt aan een nieuwe game die zal worden uitgegeven door 505 Games. Dit heeft het bedrijf bekend gemaakt.
Details over de game, zoals een naam en het genre, ontbreken vooralsnog. Roll7 heeft echter wel wat hints gegeven. Zo zal worden afgestapt van de 2D pixel-stijl van hun eerdere games ten faveure van een 3D game, ontwikkelt in de Unreal Engine.
De game is in eerste instantie opgezet met geld vanuit het UK Games Fund, met een beoogde release op zowel PC als consoles in 2017. De game moet echter een stuk groter worden dan hun eerdere projecten, waardoor ze zich genoodzaakt zagen een uitgever erbij te betrekken. Die uitgever werd dus 505 Games, welke eerder games als Sniper Elite, Terraria en Cooking Mama uitgaf.
''De ambitie voor ons nieuwe project overklast onze eerdere,'' aldus Roll7 director Simon Bennett. ''We hadden een uitgever nodig met de financiële mogelijkheden en de internationale connecties om het verder te brengen. 505 Games is representatief voor de groep tussen de Triple-A bedrijven en de kleinere indielabels die misschien niet het budget hebben voor wat wij willen doen. We willen niet nog een OlliOlli maken, dit is veel groter.''





Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie