Savegames die je maakt op je PlayStation 3 of Xbox 360 kunnen overgedragen worden naar je PlayStation 4 of Xbox One. Dat maakte Bungie bekend tijdens een persconferentie. Hierdoor hoeven mensen die op een later moment nog een next-gen console aanschaffen niet helemaal opnieuw te beginnen als ze al eerder op een last-gen console hebben gespeeld.
Of savegames die je maakt op je Xbox 360 ook werken op de PlayStation 4 kon Bungie nog niet zeggen. Toch is die kans erg klein aangezien Sony en Microsoft daarover niet echt enthousiast zijn. Hetzelfde geldt voor PlayStation 3 saves die je wilt overdragen naar een Xbox One. Met deze actie houdt Bungie vooral rekening met mensen die een next-gen console krijgen voor kerstmis.
Veel mensen gaan Destiny kopen op een PlayStation 3 of Xbox 360 en krijgen dan een PlayStation 4 voor kerstmis. Dan willen ze niet 100 uur aan speeltijd kwijt zijn. Dus savegames overdragen willen we zeker ondersteunen.





Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie