Voor diegene die het al spannend genoeg vinden om ieder jaar naar de Keukenhof te gaan, kunnen misschien beter de nieuwe DLC van Songs of Conquest thuis laten liggen. In 'Roots' leidt je namelijk een leger dodelijke planten in deze prachtige turn based strategy game.
Ik moet zeggen dat ik persoonlijk Songs of Conquest één van de mooiste games vind die de laatste jaren is gemaakt. Niet omdat het grafisch zo uitblinkt, maar omdat de stijl mij enorm aanspreekt. Ook is de gameplay creatief en zeker de moeite waard om te proberen.
In Roots kun je nu een nieuw leger leiden dat hoofdzakelijk bestaat uit planten. Deze planten worden geleid door de Tree Mothers en die zijn, om het zacht uit te drukken, nogal pissig.
Je kunt je verdiepen in de lore van deze nieuwe factie in twee verhaalgedreven challange maps en in vijf speciaal daarvoor gemaakte conquest maps.
0 reacties op "Songs of Conquest gaat terug naar zijn roots in nieuwe DLC"
Gelieve eerst in te loggen of te registreren om een reactie te plaatsen a.u.b.
Log in of registreer hier