Sony zal de prijzen in de PlayStation Store nog aanpassen naar de Europese valuta. Dat heeft het bedrijf vandaag bekend gemaakt. Eerder liet Electronic Arts Battlefield 4 en FIFA 14 voor de PlayStation 4 al in prijs verlagen. Nu komen daar dus meer spellen bij.
Sony zou het Europese PlayStation Network al aan het uittesten zijn om er zo voor te zorgen dat er bij de lancering geen problemen optreden. Echter, omdat het netwerk nog niet officieel gelanceerd is, zijn bijvoorbeeld de prijzen van de games nog niet waarheidsgetrouw. Dit kan dus nog worden aangepast.
Mocht je nu al tot een aanschaf zijn overgegaan voordat deze handeling plaats heeft gevonden, dan zul je het verschil terug krijgen. We zullen snel genoeg merken wat de vaste prijs van PSN-games zal worden!
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie