Immortals: Fenyx Rising weet zich steeds meer los te worstelen van vermeend The Legend of Zelda: Breath of the Wild-plagiaat. Sterker nog, het is een game waar meerdere redactieleden momenteel erg naar uitkijken. De grote open wereld, gemengd met Griekse mythologie, en een bont palet aan vaardigheden maakt enorm nieuwsgierig naar het avontuur dat in december geserveerd zal worden. Het is daarom ook nu al fijn om te weten dat het daar niet mee ophoudt.
De game zal uitkomen met een Season Pass waarbij nieuwe helden, omgevingen en verhalen op den duur ontgrendeld kunnen worden. Zo is nu al bekend gemaakt dat er drie verhalende uitbreidingen inbegrepen zitten bij de Season Pass of Gold Edition.
In ‘Een Nieuwe God’ beland je in een beproeving op Olympos. ‘Mythen van het Oostelijke Rijk’ brengt je naar de Chinese mythologie op de grens van hemel en aarde. Tot slot verkrijg je met de Season Pass of Gold Edition nog ‘De Verloren Goden’ waarbij je met een nieuwe heldin op nieuwe plekken belast wordt met de taak om het evenwicht op aarde te herstellen.
Of het allemaal zo goddelijk is als het klinkt? Nog een klein maandje wachten en we weten het. Of neem alvast een kijkje in deze glazen bol:
Je mist nu XP & voortgang
Verdien XP door te reageren op "Ubisoft schetst een toekomstbeeld van Immortals: Fenyx Rising"
+5 XP
Per artikel gelezen
+50 XP
Voor daily login
Level up & exclusieve giveaways
Join Discord community
Laatste artikelen

Nieuws
Bluepoint had aan Bloodborne willen werken
door Sil Hendriks

Nieuws
Marathons Server Slam trekt meer dan genoeg bekijks
door Sil Hendriks

Artikel
Overwatch season 1: Reign of Talon, de eerste twee weekjes
door David Dejaeghere

Nieuws
De studio achter Highguard heeft nog maar twintig ontwikkelaars werken aan de game
door Peter Beckers

Artikel
Back to the Past with Mario 2003 edition
door Mario Heurter
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie