De PlayStation Vita heeft vorige week in Japan de laagste verkoopcijfers opgenomen tot nu toe, alhoewel het toch de 500.000 lijn oversteekt.
Sonys nieuwe handheld ging slechts 18.361 keer over de toonbank de laatste week, in tegenstelling tot 42.915 keer de week ervoor. Dit zorgt ervoor dat de PS Vita op de vierde plaats eindigt in de hardware-lijst, waar nog twee andere Sony toestellen in de top vier staan. De PSP staat op drie en de PlayStation 3 op twee. Nintendos 3DS domineert nog altijd de lijst en staat op nummer één.
Voor alle toestellen was het een trage verkoopweek omdat de kerst- en nieuwjaarsperiode erop zit. De 3DS ging 100.668 keer over de toonbank terwijl het de week ervoor 240.819 keer verkocht werd.
Ook nog; de PlayStation 2 nam de traagste verkoopweek ooit op. Dit is misschien een teken dat Sonys legendarische console eindelijk een stille dood zal sterven.
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie