Er is een filmdeal gesloten rond Watch Dogs om een langspeelfilm over het speluniversum te maken. Dat maakte Ubisoft bekend op Gamescom 2013. De ontwikkelaar zou daarvoor samenwerken met Sony Pictures en New Regency. Verder is er ook een nieuwe trailer voor het spel vrijgegeven.
Hoewel populaire game-franchises wel vaker een filmdeal krijgen, zien er maar bitter weinig verfilmingen van computerspelen effectief het levenslicht. Ubisoft zou echter een afspraak hebben gemaakt met Sony Pictures en New Regency om de wereld van hun opkomende action/adventure waarin hacking centraal staat, Watch Dogs, te verfilmen.
Ubisoft wist op Gamescom het volgende te vertellen over de filmdeal:
Aangezien zowel Sony als Ubisoft actief zijn in de film- en de videogame-industrie, biedt deze filmdeal ons een uitzonderlijke kans om een sterk, cinematisch verhaal te linken met de interactiviteit van het videospel. Sony Pictures en New Regency hebben bovendien een diepgaande ervaring met filmproductie, en geven ons veel inspraak in het adaptatieproces. Bij Ubisoft zijn we ervan overtuigd dat we een film kunnen maken over Watch Dogs die verder bouwt op de animo die er nu al voor de game is.
Een interessante zijnoot is dat Ubisoft momenteel vertrouwt op New Regency om de filmpjes voor Assassin’s Creed- en Splinter Cell-reeks te maken. Als de Watch Dogs-film er komt, hoop ik alvast stiekem op een cameo van Edward Snowden.
Watch Dogs heeft overigens op Gamescom een nieuwe trailer gekregen van Ubisoft. In de video krijg je wat redenen om spontaan je hiel in je smartphone te zetten:
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie