Het lijkt erop dat de presentatie van Pokémon: GO, die de CEO van Niantic gisteren op SXSW gaf, uitgelekt is. De uploader van de video zegt dat hij de presentatie bijgewoond heeft en deze beelden op heeft kunnen nemen.
Of dit een vroege versie van de game is weten we niet, maar er vallen een paar dingen op. Ten eerste is er geen gevecht te zien, zoals we wel gewend zijn in de handheld-games voordat je een Pokémon gaat vangen. Daarnaast zul je wél zelf de Pokéball moeten gooien in de richting van de Pokémon, wat in het geval van deze Ivysaur dan ook een keer mislukt. Tot slot is er de keuze uit verschillende soorten Pokéballs, waaronder de Masterball. Dit laatste geeft natuurlijk implicaties voor hoe Nintendo geld wil gaan verdienen aan gratis game, want het is aannemelijk dat deze niet onbeperkt zijn.
Helaas zien we niet wat de game nog meer voor mogelijkheden biedt, of hoe je locatie precies aan een encounter wordt gekoppeld aan het begin van de video. Hopelijk krijgen we snel meer footage en een releasedatum te weten, want Pokémon: GO staat nog steeds gepland voor begin dit jaar.





Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie